نحوه ی خرید و پرداخت مبلغ محصول خریداری شده

دو روش برای خرید و پرداخت وجه در  فروشگاه اینترنتی بانه آرنا موجود هستند  که شما می توانید هر یک از آنها را انتخاب نمایید تا خریدی مناسب و رضایت بخش را داشته باشید.

روش اول: پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی

خریدارانی که می خواهند پرداخت سریع تر انجام گیرد و می خواهند کل مبلغ را در ابتدای خرید واریز نمایند، انتخاب این گزینه مناسب است. در این روش پس از ثبت سفارش درگاه پرداخت برایتان فعال خواهد شد و شما می توانید کل وجه را پرداخت نمایید. پس از تحویل کالا و انجام تست سلامت و اصالت کالا، مبلغ کرایه به پیک تحویل داده خواهد شد.

نکته مهم اینکه در این روش محصول به صاحب اصلی تحویل داده خواهد شد، لذا در هنگام تحویل حتماً کارت شناسایی همراه داشته باشید.

روش پرداخت در مرحله ی دوم به ترتیب به این شکل است:

این امکان برای خریداران محترم فروشگاه اینترنتی بانه آرنا فراهم است تا از طریق کلیه ی کارت های مربوط به شبکه ی شتاب نسبت به انتقال وجه اقدام نمایند.

• ابتدا شماره ی کارت 16 رقمی درج شده بر روی کارت بانکی باید وارد شود.
• سپس رمز دوم یا رمز پرداخت اینترنتی پرسیده می شود که باید قبلا این رمز را فعال کرده باشید.
• کد CVV2 در این مرحله وارد می شود، این کد 3 یا 4 رقمی است.
• تاریخ انقضا نیز در پایان کار وارد می شود، در صورتی که این این تاریخ بر روی کارتتان وجود ندارد در قسمت ماه 12 و در قسمت سال 99 را وارد نمایید.

روش دوم: پرداخت درب منزل

برای مشتریانی که مایلند پرداخت وجه را پس از تحویل محصول انجام دهند، این روش مناسب است. در این روش پس از ثبت سفارش مبلغی پایین به عنوان بیعانه دریافت می شود، که در واقع این مبلغ میزان کرایه محصول به درب منزل خواهد بود. پس از تحویل کالا و تست سلامت و اصالت محصول، مبلغ کل محصول پرداخت خواهد شد. در این حالت نیز دو گزینه مطرح می شود: پرداخت کارت به کارت و یا دریافت نقدی وجه، انتخاب روش مناسب تر بر عهده ی شما خواهد بود « در روش پرداخت درب منزل مبلغ به پیک تحویل داده می شود ».

شماره کارت ها جهت واریز به صورت کارت به کارت یا پیش پرداخت " بیعانه "

صاحب امتیاز:

شاهرخ رستمی

شماره حساب‌ها:

بانک ملی :      8604 - 6479 - 9973 - 6037 بهمن رحمانی

بانک ملت :     3458- 9002 - 3378 – 6104  بهمن رحمانی