روش های ارسال کالا در فروشگاه بانه آرنا:

ارسال کالا در فروشگاه بانه آرنا بر اساس نوع و اندازه محصول به چند روش زیراست .

1:لوازم خانگی بزرگ با پیک شخصی

2:لوازم خانگی کوچک و شخصی با پست پیشتاز و سفارشی و تیباکس

3:اتوبوس بین شهری

1 - ارسال لوازم خانگی بزرگ از طریق پیک شخصی در فروشگاه بانه آرنا 6 مرحله می باشد :

 

مرحله اول - دریافت کالا از انبار : پس از ثبت سفارش توسط شما و پرداخت بیعانه ، کالای شما از انبار به محل تست فروشگاه آورده خواهد شد.

مرحله دوم – تست کالا : بدلیل آنکه اکثر کالاهای موجود در فروشگاه بانه آرنا برقی می باشند. قبل از ارسال کالا صحت و سلامت کالا مورد بررسی قرار می گیرد . به این ترتیب که سفارش شما (بطور مثال تلویزیون) از کارتن خارج میشود. به برق متصل می‌شود سپس دستگاه روشن و تصویر، صدا و حتی پیکسل دستگاه نیز بررسی می‌شود.

 

مرحله سوم - تحویل کالا به پیک : در مرحله تست کالا، شخصی که قرار است کالا را به شما تحویل دهد (پیک) نیز حضور دارد. پس از تأیید سلامت کالا، سفارش شما مجدداً بسته بندی و تحویل پیک می شود. پیک نیز مبلغ سفارش را ضمانت میکند . (پیک کل مبلغ فاکتور را در محل فروشگاه پرداخت مینماید)

مرحله چهارم – حرکت به سمت شهر مقصد: پس از تکمیل مراحل بالا و تحویل کالا به پیک ، ایشان به سمت آدرس شما حرکت خود را آغاز میکند.

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 12 تا 48 ساعت است.

مرحله پنجم – تحویل کالا به مشتری: پس از آنکه پیک، کالا را به دست مشتری رساند موظف است که صحت و سلامت کالا را به تأیید مشتری برساند.سپس مبلغ باقی‌مانده فاکتور را اخذ نماید.

توجه داشته باشید، پیک فروشگاه وظیفه ای در قبال نصب و راه اندازی دستگاه و لوازم جانبی آن ندارد.

تذکر : در صورتی که محصول مشکل داشته باشد مشتری نباید محصول را تحویل بگیرد و هیچ پولی پرداخت کند .

اگر محصول مشکل داشته باشد محصول دوباره توسط پیک به فروشگاه برمی گردد و به جای آن یکی دیگه ارسال می گردد و مشتری هیچ ضرری نمی کند .

مرحله ششم – کالاهای دارای کارت گارانتی: در رابطه با کالا های که دارای گارانتی می‌باشند و نیاز به نصب دارند. کارت گارانتی را از کارتن تلویزیون خارج نمایید و با شماره نمایندگی شهر خود تماس بگیرید. توجه نمایید دستگاه شما باید توسط کارشناسان مورد تأیید شرکت گارانتی نصب گردد و کارت گارانتی کالا توسط این شخص مهر و امضا شود تا اعتبار پیدا کند. لذا از نصب خودسرانه دوری کنید.

به نکات زیر توجه نمایید:

۱- پیک تنها کالا را برای شما تست می نماید و نصب و راه اندازی کالا بر عهده ایشان نمی باشد.

۲- از پرداخت انعام و شیرینی به پیک اجتناب کنید.

۳- امکان تست برخی کالا ها همچون کولر گازی تا قبل از نصب مقدور نمی باشد برای همین در زمان تحویل کالا سلامت فیزیکی آن را بدقت بررسی نماید.

۴- برای نصب کالا های دارای کارت گارانتی هزینه ایاب و ذهاب توسط شرکت گارانتی کننده اخذ خواهد شد.

پست جمهوری اسلامی ایران ( پست سفارشی و پیشتاز )


محصولات کوچک از طریق پست ارسال می شود و قبل از ارسال کامل تست شده و از لحاظ بدنه و کارکرد چک می شود بعد از این که محصول به مقصد رسید مشتری موظف می باشد آن را کاملآ تست کند و اگر مشکلی داشت تا 24 ساعت پس از تحویل آن را به فروشگاه از طریق شمارهای درج شده در فرم تماس با ما در فروشگاه اطلاع دهد تا عیب برطرف شود یا در صورت لزوم با هماهنگی فروشگاه تعویض شود .

توجه: شکستگی شامل تعویض و پس گرفتن نمیباشد.

این روش ارسال برای کالاهای کوچک استفاده میشود. برای کالاهایی از قبیل تلویزیون، کولر گازی، سینمای خانگی و... امکان ارسال از این روش مقدور نمی باشد.

لازم بذکر است پست شهر بانه با توجه به شرایط خاص ورود کالا به این شهر امکان پرداخت در محل را برای فروشگاه ها فراهم نکرده است. لذا در صورتی که قرار باشد سفارش شما از طریق پست ارسال گردد. کل مبلغ سفارش به علاوه هزینه پست قبل، از ارسال از شما اخذ می گردد.

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت است.

توجه داشته باشید هزینه پست بر عهده مشتری می باشد  و هزینه ارسال هر چقدر که باشد سایت در هنگام ثبت سفارش بر اساس وزن محصول آن را محاسبه کرده و به قیمت محصول اضافه می کند .

درصورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق پست هستید، می توانید مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر رهگیری کنید .

http://itemtracking.post.ir

.

پست تیپاکس 

این روش ارسال برای محصولات کوچک می باشد و بیشتر مانند پست پیشتاز عمل می کند . منتها در این روش مشتری در مرحله اول فقط هزینه محصول را پرداخت می کند و هزینه ارسال را درب منزل به پیک پرداخت می کند .

در این روش محصول قبل از ارسال کامل تست شده و از لحاظ بدنه و کارکرد چک می شود(گوشی موبایل کاملا پلمپ و آکبند تحویل داده خواهد شد) بعد از این که محصول به مقصد رسید مشتری موظف می باشد در حضور مامور اداره پست تیپاکس آن را کاملآ تست کند و اگر مشکلی داشت در همان لحظه به پست تیپاکس گزارش دهد و از طریق اداره پست تیپاکس مشکل محصول خود را پیگیری نماید.

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت است.

به نکات زیر توجه نمایید:

۱- بدلیل طولانی بودن مسیر از این روش استفاده می‌شود. وبه آن خاطر که پیک ما در محل شما حاضر نمی‌شود، کل مبلغ سفارش به علاوه هزینه ارسال کالا تا باربری از شما اخذ میگردد. البته توجه نمایید امکان اخذ بیعانه نیز وجود دارد. بصورتی که بیعانه دریافت می‌گردد سپس کالا به باربری ارسال می‌گردد و در زمان بارنامه شدن کالا، الباقی مبلغ سفارش اخذ می شود.

۲- هزینه ارسال کالا از مبدآ تا شهر مشتری ( مقصد ) پس کرایه خواهد شد.(پرداخت هزینه ارسال هنگام تحویل مرسوله)

۴- کالا صحیح و سلامت به پست تیپاکس تحویل داده می‌شود و تا محل شما توسط پست بیمه خواهد شد. لذا از تحویل گرفتن کالاهای خراب اجتناب نمایید.

 

3:ارسال با اتوبوس

در این روش  کالا به اتوبوس شهر مقصد با اطلاع و رضایت و تایید مشتری تحویل راننده ی آن تعاونی داده میشود به صورتی که وقتی کالا تحویل داده شد مشتری موظف به پرداخت کامل هزینه ی محصول میباشد.

امید است توانسته باشیم بطور کامل و شفاف روشهای ارسال سفارشات شما عزیزان را شرح داده باشیم. در صورتی که همچنان سوالی در این رابطه برای شما وجود دارد با ما  تماس  بگیرید.