کولرگازی پستونی اجنرال 24000 OGENERAL SPLET

ظرفیت :  24000 کمپرسور :  پیستونی موتور :  کاوازاکی ژاپن کارایی :  سرمایشی و گرمایشی ساخت :  تایلند گاز استفاده شده: R22
موجود
0 تومان

ارسال سریع به تمام نقاط ایران
ارسال سریع به تمام نقاط ایران
بسته به موقعیت جغرافیایی از 3 تا 6 روز کاری برای محصولاتی که با پست پیشتاز ارسال میشوند. ارسال 24 تا 72 ساعت برای محصولاتی که با پیک شخصی ارسال میشوند.
پرداخت در محل برای محصولاتی که با باربر شخصی ارسال میشوند
پرداخت در محل برای محصولاتی که با باربر شخصی ارسال میشوند
تمام استان های کشور
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات

توضیحات تکمیلی کولرگازی پیستونی اجنرال 24000

شرکت اجنرال یکی از بهترین شرکتها در عرصه ی تولید کولرگازی با کیفیت بسیار بالا میباشد.اجنرال این کولر گازی را با ظرفیت 24000BTU روانه ی بازار کرده که طرفداران زیادی را بخصوص در نواحی گرم و مرطوب به خود جذب کرده است.این کولرگازی که از گاز دوست دار محیط زیست R22 بهره میبرد توانایی پوشش دادن مساحتی به اندازه ی 90 تا 115مترمربع را دارد.این ظرفیت پوشش دهی در سایر محصولات غیر پیستونی به 80 متر میرسد یعنی اینکه موتورهای پیستونی قدرت بیشتری نسبت به موتورهای اسکرول و روتاری را دارد. موتورهای پیستونی به علت صدای زیاد و مصرف بیشتر کمتر مورد توجه کاربران قرار گرفته است ولی نقطه ی عطف این موتور در قدرت بالا و توان کار کردن در گرماهای زیاد است که مخصوص مناطق گرم و حاره ای طراحی شده است.مورد استفاده ی این نوع موتور بیشتر در مناطق گرمسیری مانند جنوب ایران میباشد.موتور قدرتمند این کولرگازی ساخت شرکت کاوازاکی ژاپن است که در رده ی موتورهای سنگین وزن بوده همین عوامل باعث کیفیت و طول عمر بیشتر این کولرگازی خواهد شد.

24000 اجنرال

سایر مشخصات محصول

نوع گاز : R22
اینورتر :
تعداد پنل : 1 عدد
نشانگر دیجیتال روی پنل :
نوع کمپرسور : پیستونی
عملکرد : سرد و گرم
ریموت کنترل :
ظرفیت سرمایش : 24000
ظرفیت گرمایش : 24000
فیلتر :
اقلام همراه : کابل برق،لوله مسی،دفترچه راهنما
هیچ نظری ارسال نشده