کتونی بروکس مدل ghost 9

کتونی مناسب پیاده روی بروکس مدل ghost 9

  • ساخت کشور ویتنام 

  • دارای رویه ی پارچه ای تور و چرم صنعتی 

  • زیره TPU  و کفه طبی 

  • قابل شستشو با دست و لباسشویی 

  • بسیار نرم و راحت 

  • مناسب پیاده روی . باشگاه

  • سفید
  • مشکی
  • طوسی
موجود
795,000 تومان

ارسال سریع به تمام نقاط ایران
ارسال سریع به تمام نقاط ایران
بسته به موقعیت جغرافیایی از 3 تا 6 روز کاری برای محصولاتی که با پست پیشتاز ارسال میشوند.
پرداخت آنلاین برای تمامی محصولات
پرداخت آنلاین برای تمامی محصولات
تمام استان های کشور
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
ارسال لوازم خانگی
ارسال لوازم خانگی
لوازم خانگی بزرگ با توجه به موقعیت جغرافیایی و مسافت هزینه ارسال متفاوتی دارند.

کتونی مخصوص پیاده روی بروکس مدل GHOST9

یکی از انواع کفش هایی که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد کفش مخصوص پیاده روی می باشد زیرا مردم دنبال کفش راحتی می گردند که بتوانند در طول روز که در حال انجام امورات خود هستند از آن استفاده کنند. این نکته بسار حائز اهمیت است , از کفشی استفاده شود که به پشت ما در حین پیاده روی فشار نیاید . در کل ما انواع کفش های مخصوص کوهنوردی . پیاده روی . مخصوص دویدن و غیره را داریم . اما کفش پیاده روی باید چه خصوصیاتی داشته باشد ؟ 

یکی از مهمترین آنها داشتن ضخامت زیاد کف کفش است . به دلیل اینکه در زمان پیاده روی مسیر طولانی , تعداد دفعاد زیادی پا با زمین برخورد می کند , پس فشار زیادی را متحمل می شوند . به همین علت باید کف کفش ضخامت زیادی داشته باشد و از مواد خاصی ساخته شده باشد که حسی نرم و راحت را القا کند تا سریع خسته نشویم و مدت زمان بیشتر را بتوانیم به ورزش بپردازیم . اکثر شرکت های تولید کفش از مواد خاصی در محصولات خود استفاده می کنند مانند TPU یا PU ... 

TPU{ بیشتر} ماده ای است که در بربر تغییرات دما بسیار مقاوم بوده و در دماهای پایین از دوام زیادی برخوردار است . این ماده به قدری نرم است که در حین پیاده روی و عبور از مسیر های ناهموار , از پاهای شما محافظت کرده و باعث می شود که احساس ناخوشایندی نداشته باشید . 

یکی دیگر از نکات جالب این محصول این است که می توان در صورت کثیف بودن آن را با دست یا با لباسشویی شست و تمیز کرد . که ما به شما این اطمینان را می دهیم که کفش بروکس مدل GHOST9 با شستن هیچ مشکلی ندارد و از کیفیت آن کاسته نمی شود . 

کفش هایی که در فروشگاه اینترنتی بانه آرنا معرفی میشوند , های کپی بوده اند و در کشور ویتنام ساخته می شوند . این محصول درجه یک بوده و جنس کاملا ضمانتی می باشد که ما به شما این اطمینان را می دهیم که شما چندین سال می توانید از آن استفاده کنید و از خرید کفش بی نیاز باشید . این مدل کتونی بروکس مدل گست 9 ghost9 مناسب برای پیاده روی و باشگاه است که با توجه به خصوصیات بالا بسیار نرم و راحت می باشند و از خسته شدن و احساس ناراحتی در هنگام ورزش جلوگیری می کند . 

هیچ نظری ارسال نشده