مخلوط کن فیلیپس مدل HR2195

>  قدرت موتور 900 وات >  قابلیت خرد کردن یخ >  ظرفیت پارچ 1.5 لیتر >  پایه های ضد لغزش >  دارای 6 تیغه ی فولادی >  توانایی سرعتهای متغییر >  پارچ شیشه ای >  قابل شستشو در طرفشویی > عملکرد پالس:دارد
موجود
0 تومان

ارسال سریع به تمام نقاط ایران
ارسال سریع به تمام نقاط ایران
بسته به موقعیت جغرافیایی از 3 تا 6 روز کاری برای محصولاتی که با پست پیشتاز ارسال میشوند. ارسال 24 تا 72 ساعت برای محصولاتی که با پیک شخصی ارسال میشوند.
پرداخت در محل برای محصولاتی که با باربر شخصی ارسال میشوند
پرداخت در محل برای محصولاتی که با باربر شخصی ارسال میشوند
تمام استان های کشور
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات

توضیحات تکمیلی مخلوط کن فیلیپس HR2195

مخلوط کن فیلیپس مدل HR2195 یک دستگاه زیبا و کوک با قابلیت بالا است.نقطه ی قوت دیگر آن طراحی زیبای ظاهر آن میباشد.این مدل مخلوط کن دارای یک پیچ تنظیم سرعت میباشد که میتواند سرعت آن را از کمترین به بیشترین برساند.همچنین دارای سه دکمه است که عبارتند از:یخ خرد کن،حالت پالس یا لحظه ای،حالت ساکت.با اتنخاب هر کدام از حالتها میتوان کار مورد نظر خود را انجام داد.
HR2195 دارای یک پارچ شیشه ای زیبا و 1.5 لیتری میباشد که میتواند تا 5 لیوان آب میوه را تهیه کند.شیشه ای بودن پارچ استحکام بیشتری را به پارچ میافزاید.این مدل مخلوط کن دارای تیغه هایی از جنس فولاد ضد زنگ است که در مقابل زنگ زدگی بسیار مقاوم است به صورتی که هیچگاه دچار زنگ زدگی و کند شدن نمیشود.زیر بدنه ی اصلی دستگاه پایه های ضد لغزش تعبیه شده است که در هنگام کارکردن با آن از لغزیدن آن جلوگیری میکند.

محصولی کارآمد و حرفه ای:

شما با داشتن این مخلوط کن بدون شک محصولی کاربردری و ماندگار را در آشپزخانه ی خود خواهید داشت.HR2195 فیلیپس به راحتی میتواند قطعه های یخ را خرد کند بدون اینکه فشار زیادی را تحمل کند.   

                   

جنس پارچ این مخلوط کن از جنس شیشه ی نشکن است که وزن آن را بالا برده اما ظاهر زیبا و مقاومت بالای آن باعث خواهد  شد تا محتویات داخل آن بوی پلاستیک به خود نگیرد.همین امر یک امتیاز مثبت میباشد که وزن زیاد پارچ را پوشش میدهد.روی بدنه ی پارچ مدرج است تا کاربر نیازی به پیمانه نداشته باشد.

قسمت بالای درپوش متحرک میباشد به طوری که یک پیمانه ی متحرک مدرج دارد که میتوان بدون باز کردن درپوش اصلی از حفره ی بالای درپوش به داخل پارچ مواد م.رد نیاز را افزود.جنس این پیمانه از پلاستیک شفاف میباشد.

کاردکی که به همراه مخلوط کن است از جنس پلاستیک میباشد که برای فشار آوردن مواد داخل پارچ به طرف تیغه استفاده میشود برای مخلوط شدن بهتر مواد خوراکی.به این دلیل جنس این کاردک از جنس پلاستیک میباشد که هنگام فشار مواد داخل پارچ اگر به تیغه برخور کند مشکلی برای تیغه ها بوجود نخواهد آمد.

نقاط قوت:

1:توان بسیار بالای موتور 

2:طراحی ساده و زیبا

هیچ نظری ارسال نشده