ماشین اصلاح سر و صورت وال wahl 8081

تکنولوژی اصلاح : برش مستقیم                                    جنس تیغه ها : استیل ضد زنگ                                      اندازه ی اصلاح :0.4 میلی متر                       ساخت : چین 
موجود
370,000 تومان

ارسال سریع به تمام نقاط ایران
ارسال سریع به تمام نقاط ایران
بسته به موقعیت جغرافیایی از 3 تا 6 روز کاری برای محصولاتی که با پست پیشتاز ارسال میشوند. ارسال 24 تا 72 ساعت برای محصولاتی که با پیک شخصی ارسال میشوند.
پرداخت در محل برای محصولاتی که با باربر شخصی ارسال میشوند****.موبایل شامل پرداخت در محل نمیباشد.****
پرداخت در محل برای محصولاتی که با باربر شخصی ارسال میشوند****.موبایل شامل پرداخت در محل نمیباشد.****
تمام استان های کشور
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات

توضیحات تکمیلی 

ریشتراش وال مدل 8081 : شرکت وال یکی از معتبر ترین شرکت های جهانی , در زمینه ی تولید ریشتراش و .... می باشد که در شهر استرلینگ ایالات ایلینویز آمریکا قرار دارد . این ماشین اصلاح دیتایلر بوده و دارای تکنولوژی اصلاح برش مستقیم بوده و تیغه های از جنس استیل ضد زنگ می باشند که بسیار کارآمد و با دوام هستند . این مدل به قدری از کیفیت بالایی برخوردار است که دارای امتیاز 5 ستاره می باشد . جنس بده از استیل بوده و  تیغه ها 38 میلی متر عرض دارند که تا اندازه ی 0.4 میلی متر مو ها را کوتاه کرده و از برندگی و کیفیت بالایی برخوردار است . در جعبه به همراه ریشتراش 3 عدد شانه برای اصلاح سر در اندازه های 1.5 و 4.5 و 6 قرار دارد که برای اصلاح موی سر و سایه زدن توسط آرایشگرهای حرفه ای کاربرد دارد . همچنین برس و روغن برای تمیز کردن تیغه ها بعد ار هر اصلاح  در نظر گرفته شده است . در نزدیکی تیغه ها اهرمی برای تنظیم فاصله ی بین تیغه های پایین و بالا قرار داده اند تا بتوان برای کارهای مختلف تنظیم کرد . 

سایر مشخصات محصول

تکنولوژی اصلاح : برش مستقیم
جنس تیغه : استیل ضد زنگ
قابلیت اصلاح با شماره صفر : تا 0.4 میلی متر
خط زن :
اصلاح خشک و مرطوب :
برس تمیز کننده :
هیچ نظری ارسال نشده