لباسشویی سامسونگ SAMSUNG WF 80

لباسشویی سامسونگ مدل WF80  ظرفیت: 8کیلوگرم دورموتور: 1400دور در دقیقه  رده انرژی: +++A موتور: اینورتر دیجیتال کشور سازنده: لهستان برنامه های شستوشو: 13برنامه                        
موجود
0 تومان

ارسال سریع به تمام نقاط ایران
ارسال سریع به تمام نقاط ایران
بسته به موقعیت جغرافیایی از 3 تا 6 روز کاری برای محصولاتی که با پست پیشتاز ارسال میشوند. ارسال 24 تا 72 ساعت برای محصولاتی که با پیک شخصی ارسال میشوند.
پرداخت در محل برای محصولاتی که با باربر شخصی ارسال میشوند
پرداخت در محل برای محصولاتی که با باربر شخصی ارسال میشوند
تمام استان های کشور
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات

مشخصات تکمیلی لباسشویی 8 کیلوگرمی WF80 سامسونگ

 

موتور:

شرکت سامسونگ لباسشویی مدل WF80 را با موتور اینورتر دیجیتال به بازار عرضه کرده است.
این موتور نسبت به موتورهای دیگر صدای خیلی خیلی کمتری دارد همچنیین به علت نداشتن اجزای متحرک زیاد طول عمر بالایی دارد.این مدل لباسشویی ظرفیتی 8 کیلوگرمی در کنار سرعت دور 1400دور در دقیقه را دارا میباشد.

 

لباسشویی wf80

 

 

شستوشوی سرد:

از مزایای WF80میتوان به توانایی شستوشو با آب 15 درجه را عنوان کرد.قابلیت حباب سازی(اکوبابل) به کار رفته در این مدل لباسشویی باعث شده که حبابها با فعال کردن شوینده ها افزایش نفوذ پذیری را به داخل لکه ها و چربی ها افزایش داده و نیازی به آب گرم نباشد.شستوشو با آب سرد باعث صرفه جویی در انرژی و حفظ کیفیت لباسها خواهد شد.

 لباسشویی wf80

شستوشوی سریع:

از برنامه های مفیدی که در هنگام حجم کم لباسها و لباسهای نیمه کثیف میتواند به کار شما بیاید شستوشوی سریع این مدل لباسشویی است.با داشتن این برنامه لباسهای  شما در کوتاهترین زمان ممکن کاملا تمیز شده و در وقت شما هم کاملا صرفه جویی به عمل خواهد آمد تا بتوانید به کارهای دیگرتان هم رسیدگی کنید.

 لباسشویی wf80

 

طراحی الماسی داخل مخزن:

یکی دیگر از ویژگیهای لباسشویی WF80 طراحی داخل مخزن الماسی شکل میباشد.با استفاده از این طراحی علاو بر زیبایی داخل مخزن باعث میشود سطح تماس لباس با مخزن کاهش یابد و در نتیجه آسیبی به لباس وارد نشود .
همچنین این ویژگی باعث میشود لباسها به جداره مخزن گیر نکنند تا از چروک شدن و آسیب احتمالی  آنها جلوگیری به عمل آید.

لباسشویی wf80

 

 

 

حذف لکه های فشرده:

برای حذف لکه هایی که به سختی پاک میشوند کافیست دکمه ی Bubble soak را فشار دهید تا لکه ها توسط حبابها خیس شده و از حالت خشکی خارج شوند در نتیجه تحت تاثیر مواد شوینده قرار خواهند گرفت و از روی لباس حذف شده و لباسی کاملا تمیز و عاری از لکه را خواهید داشت.

لباسشویی wf80

امکانات نرم افزاری

تایمر خاموشی :
قفل کودک :
تایمر برنامه :

سایر مشخصات محصول

صرفه جویی در مصرف آب :
نوع نصب : زمینی
نوع موتور : اینورتر دیجیتال
ظرفیت شستشو : 8کیلوگرم
ساخت : لهستان
رتبه انرژی : +++A
سرعت چرخش موتور : 1400دور در دقیقه
هیچ نظری ارسال نشده