ظرفشویی سامسونگ SAMSUNG DW60K8550F

ظرفیت:14نفر

رده انرژی:+A

جنس بدنه:فولاد ضد زنگ

صدا:46 دسی بل

 ساخت:کره جنوبی 

مصرف آب در هر شستشو:12لیتر

موجود
16,500,000 تومان

ارسال سریع به تمام نقاط ایران
ارسال سریع به تمام نقاط ایران
بسته به موقعیت جغرافیایی از 3 تا 6 روز کاری برای محصولاتی که با پست پیشتاز ارسال میشوند. ارسال 24 تا 72 ساعت برای محصولاتی که با پیک شخصی ارسال میشوند.
پرداخت در محل برای محصولاتی که با باربر شخصی ارسال میشوند****.موبایل شامل پرداخت در محل نمیباشد.****
پرداخت در محل برای محصولاتی که با باربر شخصی ارسال میشوند****.موبایل شامل پرداخت در محل نمیباشد.****
تمام استان های کشور
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
ارسال لوازم خانگی
ارسال لوازم خانگی
لوازم خانگی بزرگ با توجه به موقعیت جغرافیایی و مسافت هزینه ارسال متفاوتی دارند. لطفا در مورد هزینه ارسال حتما با مشاور مربوطه تماس حاصل فرمایید.09334027852 سوری

توضیحات تکمیلی ظرفشویی SAMSUNG DW60K8550F

طراحی زیبا:

ظرفشویی سامسونگسامسونگ DW60K8550F

شرکت سامسونگ در طراحی این مدل ظرفشویی از تمام نبوغ و زیبایی که یک ظرفشویی باید داشته باشد را استفاده کرده است.در نگاه اول به DW60K8550F هیچگونه پنل تنظیمات و دیجیتالی دیده نمیشود و  کاربر بر سر دوراهی سادگی و ظرافت قرار میگیرد.سامسونگ پنل دیجیتالی را در لبه ی درب در قسمت بالای آن تعبیه کرده است.پوشش بدنه ی این ظرفشویی از جنس فولاد ضد زنگ میباشد که علاوه بر زیبایی بر استحکام بدنه در برابر رطوبت و ضربه افزوده است.

Water Wall:

ظرفشویی سامسونگسامسونگ DW60K8550F

DW60 برای شستوشوی بهتر ظروف به مکانیزم دیواره ی آب مجهز میباشد.در این سیستم میله ی افشانه ی آب به کمک یک بازوی مکانیکی در سرتاسر ظرفشویی حرکت کرده و به راحتی ظروف پایینی که دسترسی به آنها سخت است را به راحتی تمیز میکند.

امکان شستوشوی نیمه ی ظروف:

ظرفشویی سامسونگسامسونگ DW60K8550F

امروزه به علت کم جمعیت بودن اکثر خانواده ها در طول روز ظروف زیادی کثیف نمیشوند.به همین جهت نیاز نیست که لازم باشد تمام قفسه های ظرفشویی پر شود تا بتوان آن را روشن نمود.سامسونگ در این مدل از برنامه ی نیمه شستو شو بهره برده است که میتواند از نصف ظرفیت ظرفشویی استفاده کرد به طوری که میتوان کشو بالایی یا کشو پایینی را پر کرده تا از اتلاف انرژی بیشتر جلوگیری کرد.این مدل ظرفشویی به برنامه ی شستوشوی سریع نیز مجهز میباشد که میتواند از اتلاف  زمان جلوگیری کند.

خشک کن ظروف:

ظرفشویی سامسونگسامسونگ DW60K8550F

DW60 قادر به خشک کردن ظروف بدون ایجاد هیچگونه لکه ای است.خشک کن در پایان شستوشو  فعال میشود به طوری که در پایان به صورت اتوماتیک به اندازه ی 10سانت درب آن باز میشود تا بخار باقی مانده از داخل ظرفشویی بیرون آمده و  دوباره روی ظروف ننشیند و باعث ایجاد لکه نکند.

مشخصات صفحه نمایش

صفحه نمایش LED :

سایر مشخصات محصول

ظرفیت شستشو : 14نفره
جنس بدنه : فولاد ضد زنگ
لامپ UV :
آبکشی :
رده انرژی : +A
ساخت کشور : کره جنوبی
قابلیت شستشوی ظروف بزرگ :
هیچ نظری ارسال نشده